Home Aktualności 1.Drużyna Rawska - Obóz Stary Kraków 2015, część I
1.Drużyna Rawska - Obóz Stary Kraków 2015, część I PDF Drukuj Email
Wpisany przez Fedorowicz Jędrzej Paweł HO   
poniedziałek, 18 maja 2015 18:57
TREŚĆ MAILA WYSŁANEGO DZIŚ DO TYCH Z PAŃSTWA, KTÓRYCH ADRES E-MAIL OTRZYMAŁEM OD ZASTĘPOWYCH
Czuwaj!
Szanowni Państwo,
Podczas zebrania w marcu obiecałem napisać e-mail opisujący najważniejsze sprawy obozowe - ta wiadomość jest spełnieniem tej obietnicy.
Obóz jako najważniejsze wydarzenie roku harcerskiego, to nie tylko wielka przygoda ale i ogromne przedsięwzięcie organizacyjne.
Czerpiąc z doświadczeń lat poprzednich, a w szczególności Eurojam-u, chciałbym podzielić się nie tylko informacjami natury organizacyjnej i finansowej ale również prosić Państwa o wsparcie w organizacji tegorocznego obozu.
Poniżej garść informacji i próśb:
1. Załącznik – to prezentacja przygotowana na ww. spotkanie.
2. Czas i termin obozu, to 16 dni w przedziale 11.-31.07 (31. jest datą nieprzekraczalną), gdzie wyjazd odbywa się wieczorem dnia 0., a powrót do południa dnia 17. Konkrety zostaną przedstawione na Bernardynkach 31.05.2015r. Termin obozu był przedstawiony na Wigilii naszego środowiska w grudniu.
3. Koszt obozu na uczestnika (przy liczbie 20) to 800zł. Po konsultacjach z zastępowymi doszliśmy do wniosku, że sugerowana opłata to 700zł – jeśli stać Państwa na zapłacenie całej kwoty, tj. 800zł, jesteśmy otwarci i wdzięczni. Również dofinansowanie drużyny wyższą kwotą, bądź pomoc nam w pozyskaniu dofinansowania będzie niezwykle cenna. Jeśli koszt ma stać na przeszkodzie w uczestnictwie Państwa Syna w obozie – proszę o kontakt ze mną. Proszę o wpisanie kwoty w kartę obozową.
4. Termin zwrotu kart obozowych to 31.05.2015r.
5. Termin wpłat pieniędzy to 28.06.2015r. Można wpłacać ratami lub całą kwotę – wg Państwa życzenia. Proszę o dokonanie tego za pośrednictwem zastępowego. W razie poślizgów proszę również o kontakt z Zastępowym, który skontaktuje się z Szefami.
6. Do maila dołączam link, w którym zawarłem program obozowy, planowany kosztorys, prośby do Państwa, miejsce do składania propozycji tematów konferencji dla chłopaków, a także proponowany sprzęt osobisty. Nowości będę pisał czerwoną czcionką i zawierał w kolejnych mailach. Termin uzupełnienia propozycji konferencji to 7.06.2015r.
7. Niniejszą wiadomość umieszczę również na stronie rawa.skauci-europy.pl w zakładce 1.Drużyna Rawska, aby Rodzice nie posiadający maila mieli również do niej dostęp. Istota prezentacji została zawarta w linku.
Pozdrawiam,
Jędrzej Paweł Fedorowicz
drużynowy 1. Drużyny Rawskiej